POHODA Plus aneb Jak si rozšířit možnosti účetního programu POHODA

Hledáte řešení pro váš e-shop, hotel nebo třeba spolehlivý docházkový systém? A potřebujete toto řešení propojit s programem POHODA? Na stránkách projektu POHODA Plus si můžete vybrat z řady aplikací, zařízení i služeb našich partnerů, které přizpůsobí program POHODA plně vašim potřebám.

A jak na to? Stačí si zvolit potřebou kategorii a potom vybrat z nabízených řešení to, které vám vyhovuje nejvíce. Navíc si můžete i vyfiltrovat řešení pro mobilní zařízení, pro počítač nebo také cloudová řešení. Pokud potřebujete s čímkoliv poradit, obraťte se prosím na nás, rádi vám pomůžeme.

Chtěli byste na stránkách POHODA Plus vystavit i své řešení? Není nic jednoduššího, než vyplnit náš fomulář, kde své řešení popíšete a my ho zveřejníme.

O účetním programu POHODA

Systém POHODA je komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední, ale i větší firmy. Můžete v něm snadno vést účetnictví i daňovou evidenci, ať už jste plátci, či neplátci DPH. POHODA má tři řady a každá řada má pak ještě různé varianty, vyberete si tak takovou kombinaci funkcí a agend, která se vám nejvíce hodí.